Вінтаж

Ми створюємо речі які поза часом, і підготували для Вас добірку розкішних сумочок з ексклюзивною ручною вишивкою, які повинні «жити» в гардеробі кожної модниці і бути в тренді протягом багатьох років.  Вінтажний стиль найкраще підкреслює унікальній імідж власниці, і легко виділить Вас із натовпу. Вінтаж найбільш доречній в аксесуарах! Ексклюзивні сумки, гаманці, косметички оригінального дизайну підкреслять Ваш смак та самобутність.

Сумка надзвичайно важливий аксесуар сучасної жінки, з її допомогою можна доповнити  будь-який  образ.  Наша майстерня спеціалізується саме на українському етнічному стилі, ми створюємо вироби які прикрашені старовинними орнаментами-оберегами і несуть в собі глибоке культурне значення, а також більш сучасні узори  які легко впишуться в гардероб модниць, вибір за Вами! Ми гарантуємо індивідуальній підхід до кожного клієнта, максимальне роз’яснення і допомогу у виборі подарунка собі чи близьким людям. Сумка з вишивкою стане жіночим оберегом, яка висвітлює красу минулого в сучасній формі.

Колір, орнамент, форма, малюнок – об’єднуються в неймовірний виріб ручної роботи, значення має кожна деталь, ми прагнемо досконалості і створюємо вироби з любов’ю до Вас та України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *